Pracuj z nami


W Excalibur Capital nasza przewaga opiera się na jednostkach o unikalnych kompetencjach, które tworzą wpływowe inicjatywy. W ludziach kładziemy wyjątkowy nacisk na ciekawość, chęć współpracy oraz uważność. Nasza kultura organizacyjna w połączeniu z płaską strukturą generują dogodne warunki dla innowacyjnych rozwiązań biznesowych. Dołącz do naszego cenionego zespołu, jako że cenimy oddanych i ambitnych profesjonalistów gotowych rosnąć i współtworzyć nasz sukces.


Dlaczego warto z nami pracować?

Międzynarodowe środowisko pracy (90% transakcji cross-border)


Od założenia firmy koncentrujemy się na rozwijaniu relacji międzynarodowych i poszerzaniu ekspertyzy jako globalny doradca. Nasza praca to globalne środowisko, utrzymujemy stały kontakt z inwestorami, menedżerami, klientami, doradcami finansowymi i prawnikami z różnych regionów. Większość naszych transakcji obejmuje podmioty zagraniczne.

Międzynarodowe wyjazdy (służbowe i integracyjne)


Poza codzienną współpracą z partnerami i międzynarodowymi podmiotami, aktywnie rozwijamy naszą wiedzę i sieć kontaktów poprzez organizację regularnych spotkań w różnych krajach (min. 1-2 razy rocznie), z udziałem pracowników Excalibur Capital.

Przyśpieszony rozwój na początku kariery


Zapewniamy mentoring, praktyczną ekspozycję oraz możliwości stymulujące rozwój zawodowy. Dla niedawnych absolwentów i stażystów tworzymy unikalne środowisko do ich rozwoju. Jako stażysta, analityk lub associate w Excalibur Capital, dołączysz do naszej dynamicznej kultury, wpływając na operacje i kształtując swoją karierę. Dodatkowo, oferujemy wsparcie finansowe w uzyskiwaniu certyfikacji, takich jak CFA lub ACCA.

Nasza kultura


Jako niezależny i niekorporacyjny podmiot tworzymy swobodne środowisko, szanując osobiste zobowiązania poprzez elastyczną organizację pracy. Nasze dostosowywane godziny pracy pomagają pracownikom zrównoważyć życie zawodowe i osobiste. Nasza kultura organizacyjna, zakorzeniona we współpracy i etosie przedsiębiorczości, pozwala członkom zespołu aktywnie przyczyniać się do rozwoju i dobrobytu naszego przedsiębiorstwa. Naszym niezachwianym zobowiązaniem jest zapewnienie wzbogacającej podróży, która sprzyja trwałej i kwitnącej karierze.

Pracuj z nami i rozwijaj swoją karierę!

Jeżeli priorytetem dla Ciebie jest elastyczność, stałe doskonalenie oraz praca w zespole skupionym na pokrewnych wartościach, to zachęcamy do złożenia aplikacji poprzez przesłanie CV w języku angielskim.

Aplikuj