Aktualności


Excalibur Capital z 14 zamkniętymi transakcjami w czołówce doradców M&A w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej!

15.02.24

Excalibur Capital z 14 zamkniętymi transakcjami w czołówce doradców M&A w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej!

Z dumą możemy potwierdzić, że w ubiegłym roku sfinalizowaliśmy 14 transakcji (w tym dwie nieujawnione w załączonym rankingu), co umocniło naszą wiodącą pozycję w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej.

Osiągnięcie to plasuje naszą firmę na 3. miejscu w Polsce pod względem liczby pomyślnie zamkniętych, ujawnionych transakcji (ranking przygotowany przez www.MergerMarket.com). Warto podkreślić, że jesteśmy jedynym niekorporacyjnym podmiotem w Polsce sklasyfikowanych w czołówce (TOP5) rankingu.

Z mocnym portfelem projektów, które obecnie realizujemy, mamy nadzieję utrzymać tempo wzrostu i utwierdzić naszą pozycję niezależnego podmiotu oferującego naszym Klientom skuteczne usługi doradcze na najwyższym, światowym poziomie.

Excalibur nominowany przez MergerMarket do nagrody CEE Financial Advisor of the Year jako jedyny niekorporacyjny doradca w CEE

31.10.23

Z radością informujemy, że Excalibur Capital został nominowany przez MergerMarket do nagrody CEE Financial Advisor of the Year. To, co czyni tę nominację jeszcze bardziej wyjątkową, to fakt, że jesteśmy jedyną niekorporacyjną firmą doradczą w zakresie fuzji i przejęć w Europie Środkowo-Wschodniej, która otrzymała to wyróżnienie i została przedstawiona na krótkiej liście 5 nominowanych firm.

Jesteśmy wdzięczni za ten zaszczyt i z niecierpliwością czekamy na ostateczne wyniki.

Lista nominatów na stronie MergerMarket: LINK.

Excalibur Capital pozycjonowany jako doradca M&A #1 w Polsce pod względem liczby pomyślnie zamkniętych transakcji w 2023 roku (styczeń-sierpień)!

11.08.23

Z 7 transakcjami zamkniętymi w tym roku i kolejnymi, które mamy nadzieję wkrótce ogłosić, z przyjemnością informujemy, że Excalibur Capital osiągnął pozycję #1 w Polsce pod względem liczby zamkniętych (completed) transakcji M&A od początku 2023 r., zgodnie z danymi renomowanej, globalnej bazy MergerMarket.com! Co więcej, zajmujemy pozycję #1 w Europie Środkowo-Wschodniej, biorąc pod uwagę tylko niezależnych, niekorporacyjnych doradców (z wyłączeniem globalnych sieci agregujących transakcje różnych oddziałów), oraz pozycję TOP3 w Europie Środkowo-Wschodniej ex aequo, biorąc pod uwagę również globalnych doradców korporacyjnych.

Excalibur Capital gospodarzem spotkania doradców M&A z całego świata

30.05.23

Zaledwie tydzień po naszym Międzynarodowym Spotkaniu Partnerów w Paryżu, Excalibur Capital był gospodarzem Międzynarodowego Spotkania Profesjonalistów konsolidującego ekspertów ds. fuzji i przejęć oraz finansów korporacyjnych z całego świata.