Kariera

Ogłoszenie – Stażysta/ Młodszy Analityk

 

Oczekujesz czegoś więcej od siebie i swojego pracodawcy. Stale planujesz swój kolejny krok. Chcesz pracować w firmie, która daje możliwość bezpośredniego zaangażowania w rozwiązywanie dylematów biznesu.

 

Jeżeli nie boisz się w krótkim czasie wziąć na siebie odpowiedzialność i pragniesz widzieć realne efekty swoich działań, to energiczny zespół profesjonalistów w Excalibur Capital umożliwi Ci podjęcie tego wyzwania. Nasi pracownicy dołączają do Excalibur Capital ze względu na ludzi, których tu spotykają. Przyciągamy osoby, które cechuje nieustanna pasja nauki, ludzi, którzy wiedzą czego oczekują od siebie i od innych, myślą analityczne i łatwo nawiązują kontakty.

 

Cenimy Twoje aspiracje i postaramy się stworzyć dla Ciebie elastyczny plan rozwoju. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu Excalibur Capital prześlij nam swój życiorys i list motywacyjny w języku angielskim na adres office@excaliburcapital.pl.

 

Prosimy o dopisanie w CV oraz liście motywacyjnym klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie i przechowywanie przez Excalibur Capital sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb rekrutacji. Przyjmuję do wiadomości, że zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.) mam prawo do dostępu do podanych przeze mnie danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla przeprowadzenia rekrutacji.”